Samorz膮dowe Przedszkole
w 艁膮cku

Witamy na naszej stronie internetowej

Dzi臋kujemy Sponsorom 鉂わ笍馃挋馃挌馃馃馃

馃槉Zabawa by艂a wspania艂a! 馃槉 Tak oto bawili艣my si臋 wczoraj na naszym Festynie Rodzinnym po艂膮czonym z Dniem Mamy i Taty oraz Dniem Dziecka 鉂わ笍

Dzi臋kujemy jeszcze raz za pomoc w organizacji tego wydarzenia naszej Radzie Rodzic贸w鉂わ笍, Radzie Pedagogicznej鉂わ笍,ca艂ej obs艂udze przedszkola鉂わ笍, sponsorom: W贸jt Gminy 艁膮cko Jan Dziedzina ,Lewiatan, Gminna Sp贸艂dzielnia w 艁膮cku, Dom Weselny “Zacisze” 艁ukasz Hilfiger, Grzegorz Sopata, Lody Koral , SKLEP GO-FI Iwona Gondek , Funny Bunny Animacje, Karczma u Klag贸w, Odzie偶 Dzieci臋ca w 艁膮cku,聽FAKRO , Naturalna Woda Mineralna Piwniczanka, Kryniczanka – Naturalna Woda Mineralna, Kwiaciarnia WARSZTAT, Kinga Pieni艅ska, Restauracja Szklarnia,Restauracja ” Pod Jab艂oni膮”, Tata Bruk Antoni Kurzeja , Owopol, Zak艂ady Mi臋sne Szubryt , Biuro Projekt贸w Konstruktor, 艁膮cki Bank Sp贸艂dzielczy, PSB Mr贸wka ,艁膮cko Piekarnia Cukiernia T臋goborze 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍

.

Skip to content