Samorządowe Przedszkole
w Łącku

Witamy na naszej stronie internetowej

Dziękujemy Druhowie 🧑‍🚒🚒

17 listopada 2022 roku w naszym przedszkolu przeprowadzono próbną ewakuację z budynku. Ćwiczenia odbyły się przy współudziale druhów z OSP w Łącku.🧑‍🚒🚒 Celem ćwiczeń było wdrożenie i utrwalanie zasad postępowania w sytuacji zagrożeń wymagających natychmiastowego opuszczenia budynku.

Po sygnale dźwiękowym dzieci oraz personel Samorządowego Przedszkola w Łącku sprawnie opuścili budynek i udali się wyjściami ewakuacyjnymi na miejsce zbiórki. Po sprawdzeniu obecności, podsumowano przebieg ćwiczeń.

  1.        Następnie druhowie z OSP Łącko zaprezentowali dzieciom wyposażenie sprzętu gaśniczego w samochodzie. Uruchomili też alarm dźwiękowy oraz lali wodę z węża strażackiego. To było dla przedszkolaków niezwykłe spotkanie. 🧑‍🚒🧑‍🚒🧑‍🚒
Skip to content